חוקי הפורום

פורום הכרות עם מגדלי | חברי הקהילה הקבועים וחדשים באתר.

מנהלים: BAGIRA, Snakeman, פקחים

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Snakeman
מנהל כללי Snakes
מנהל כללי Snakes
הודעות: 2162
הצטרף: ד' ינואר 17, 2007 11:37 am
מיקום: רמת הגולן
איש קשר:

חוקי הפורום

שליחה על ידי Snakeman » ש' אפריל 05, 2008 9:51 pm

"גולש/ת" ו/או " חבר/ה"- כל אדם ו/או תאגיד ו/או גוף כלשהו.

"אתר Snakes" - לרבות מנהליו, עובדיו, בעלי מניותיו, מנהלי הפורומים וכל מי מטעמו.

כל האמור בכללי ההתנהגות בהודעה זו בלשון זכר - אף נקבה במשמע. כל האמור בכללי ההתנהגות בהודעה זו בלשון יחיד - אף רבים במשמע.


דיני מדינת ישראל יחולו על כללי ההתנהגות באתר ועל כל הנובע מהם או הכרוך בהם, כללי ההתנהגות באתר יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליהם תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בת"א-יפו בלבד.

כללי התנהגות באתר Snakes ובפורומים השונים:

חברי האתר והפורומים כוללים מגוון רחב של אנשים, תחומי עניין וגילאים שונים. אצלנו כולם נהנים מיחס שווה. בדיוק כמו בשאר האתרים בעולם, נהגו בכבוד, סבלנות ושימרו על הכללים:

1.בהודעות יש לשמור על כללי דיון נאותים, אנא הקפידו על שמירת שפה הולמת וחברית, אין לקלל , אין להשמיץ , אין לנבל את הפה, אין להעליב,אין להשתמש בהודעות גזעניות או הודעות בעלי אופי מיני ואין להשתמש בשפה גסה.

2.אין להכניס הודעות או תגובות להודעות שיכול להשתמע מהן עידוד לאלימות ו/או הפרת חוק ו/או ביצוע עבירות ו/או אלימות מילולית.

3.יש להשתדל ולרשום הודעות ברורות עם סימני פיסוק וניקוד ולהכניס רווחים ופסקאות חדשות כדי שלכולם הקריאה תהיה מהנה יותר.

4.אין להירשם לאתר תחת שמות פרובוקטיביים ו/או פוגעים ו/או אסורים ו/או חסרי משמעות כמו מספרים וכו'.

5.יש להכניס הודעות בהתאם לסוגן ותוכנן לפורומים השונים ,לדוגמא : לוח המכירות.

6.אין להשתמש בפורום כבמה להודעות אישיות, לשם כך הוקמה עבורכם מערכת מסרים אישיים.

7.חוק זכויות יוצרים נישמר בקפידה באתר זה,במידה ואתם מעוניינים לפרסם תמונה ו/או מאמר ו/או הודעה ו/או סרט מאתר אחר ו/או מספרות מקצועית ו/או מעיתונות יש לעשות זאת כהפניה לקישור הרלוונטי בלבד ולציין קרדיט ליוצר , ולא להעתיק ולהדביק את ההודעה .

8.אין להכניס הודעות בפורומים השונים בדבר הורדת תוכנות מרשת האינטרנט בצורה בלתי חוקית ו/או למסור כתובות של אתרי שיתוף קבצים בלתי חוקיים או להסביר לחברים כיצד לעשות זאת.

9.האתר הינו מקום מפגש של קהילת מגדלי החיות האקזוטיות בארץ המושתת על שמירת ערכי הטבע ולכן נסיר כל הודעה שנראת פוגעת בערכי הטבע על פי החוק וגם מכירתם של בעליי חיים אסורים ביבוא ומכירה ימחקו.

10.אין להכניס לאתר ו/או לפורומים השונים הודעות בעלות אופי מסחרי ו/או הודעות פרסום גלוי או סמוי ו/או הודעות פרסום של נותני שירותים בכל תחום .

11.על מנת שנעשיר את הידע ונתמקצע, אנא הקפידו על דיווחים מלאים ואמינים, הודעות ללא פירוט מנמלי או הכנסת תמונות בלבד יימחקו על ידי הנהלת האתר.

12.יש לדווח להנהלת האתר במייל המיועד לכך על כל הודעה ו/או תגובה ו/או מאמר/או מסר אישי שנראים לכם כפגיעה בכם או באתר.אין להעיר ו/או להעליב ו/או להשמיץ משתמש בגין כתיבת הודעה כזו אפילו שנראה לכם שאתם צודקים.הנהלת האתר תבדוק את המקרה ותפעל בהתאם לגופו של עניין.

13.אין להציף את הפורומים בהודעות סתמיות וללא עניין לחברים ואין להכניס בדיחות שיכולות או עלולות לפגוע בחברים ממגזרים שונים.

14.האתר הינו אתר פרטי, כל פרסום מסחרי יעשה בתיאום מול הנהלת האתר ומראש.

15.הנהלת האתר ומנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לערוך ולמחוק הודעות שאינן הולמות או לחסום משתמשים שאינם פועלים ברוח הפורום.

20.אין להעלות או להמציא קישורים לתכנים או אתרים שנמצאים בהם וירוסי מחשב ו/או סוסים טרויאניים ו/או תוכנות ריגול , כדי לפגוע באתר או באחד ממשתמשיו.

21.הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא להחזיר פעם נוספת משתמש או חבר שהושעה ו/או נמחק מהאתר אפילו שמשתמש זה יירשם תחת שם או ניק אחר.


סמל אישי של משתמש
עומרי
מנהל קטגורית דגי נוי
מנהל קטגורית דגי נוי
הודעות: 204
הצטרף: ש' מרץ 01, 2014 3:31 pm
מיקום: ערד
איש קשר:

Re: חוקי הפורום

שליחה על ידי עומרי » ש' מרץ 01, 2014 5:54 pm

ישר כוח
"יש אנשים שאוהבים אותי, יש אנשים ששונאים, ויש אנשים שבאמת חושבים שזה מעניין אותי".


תמונה

שלח תגובה

חזור אל “מגדלי | חברי קהילה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים | 5 אורחים